درباره فانو

درباره فانو

مجموعه فانو بیش از 3 دهه قبل فعالیت خود را در زمینه تامین آهن آلات فولاد کاران در شمال کشور و تامین ورق مورد نیاز کارخانجات لوله و پروفیل آغاز نمود. پس از آن از سال 1380 با تاسیس کارخانه ای در زمینه تولید سازه های فلزی امر تولید را نیز در کنار فعالیت بازرگانی خود قرار داد. با گذشت بیش از 10 سال از تاسیس کارخانه این مجموعه با دارا بودن بیش از 200 پرسنل و با ظرفیت تولید 2000 تن در ماه به فعالیت خود ادامه میدهد.

در بازار کنونی که اطلاعات سهم بسزایی در موفقیت دارد نیاز به داشتن اطلاعات دقیق سریع و به روز بیش از هر زمانی احساس میشود لذا مجموعه فولاد ایرانیان تصمیم گرفت با راه اندازی این سایت اطلاعات لازم برای داشتن معاملاتی موفق را در اختیار مصرف کنندگان آهن آلات قرار دهد وسهمی در زمینه ایجاد شفافیت در این بازار داشته باشد.

این مجموعه به دلیل داشتن تجربه تولید در کنار بازرگانی اشراف کاملی نسبت به نیاز مصرف کنندگان نهایی آهن آلات دارد و با توجه به تجربه چندین ساله خود میتواند مشاور مناسبی جهت تامین آهن آلات پروژه ها و کارخانجات تولیدی باشد.

این مجموعه علاوه بر تامین انواع آهن آلات ساختمانی ، صنعتی و آلیاژی از جمله فولاد ، استیل و آلومینیوم ، فعالیت خود را محدود به این مرز و بوم ندانسته و در سال های اخیر اقدام به صادرات مقاطع فولادی به کشور های دور و نزدیک از جمله عراق ، ارمنستان ، گرجستان نموده است.

فولاد ایرانیان رعایت حقوق مصرف کننده ، جلب رضایت مشتری و عرضه محصولات با کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و موفق به کسب گواهینامه ایزو 9001،10002،10004 شده است.

مهم‌ترین فعالیت‌ها

  • فروش انواع میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورق‌های آلیاژی و صنعتی، ورق‌های (روغنی، گالوانیزه،استنلس استیل، رنگی…)، انواع آهن‌آلات ساختمانی و صنعتی و سایر محصولات وارداتی…
  • تامین‌کننده آهن‌آلات و ارائه‌دهنده خدمات به سازمان‌ها ونهادهای دولتی، شرکت‌های خصوصی و اشخاص
  • هماهنگ‌کننده با باربری قابل اعتماد و امین، جهت ارسال بار خریداری شده توسط مشتری
  • به‌روزرسانی قیمت‌های محصولات فولادی در کارخانه و بنگاه تهران از طریق سایت اختصاصی
  • درج اخبار لحظه‌ای بازار آهن
  • درج مقالات علمی و کاربردی پیرامون صنعت و بازار فولاد، بورس و مسائل اقتصادی تاثیرگذار بر این صنعت توسط تیم کارشناسان اقتصادی آهن‌آنلاین
  • درج اطلاعیه‌های عرضه و معاملات بورس فلزات

فرم تماس با ما
آدرس : شاد آباد خیابان بهاران یک بلوک بیست پلاک 8
ساعت کاری : شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۷:۰۰
تلفن ثابت : 66313266-7
تلفن همراه : 09126339188
فکس : 02166313267

شبکه های اجتماعی